Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

The League of Undercity

Wrath of the Lich King

Wrath of the Lich King...
 
 
 
Bylo tomu pět let od dob dědice trůn ve zmizelém Lordaeronu po zamrzlých pustinách v Northrendu; pět let od Arthasovo bezbožném spojení s Ner'zhulem, který zrodil vzestup k jednomu z nejmocnější, pokřivených a špatných bytostí, které čelilo tváří světa; pět let znepokojený a mlčící předtuchy. Ještě, rozsáhlejší temnota může rozšiřovat povrch v Northrendu, do kterého z břehů nikdo nepřišel… až do teď. Lich King povstal, a jeho síly jsou v pohybu. Jak vyhlídky na klid se má zatemnit a mračna nadcházející bouře plní oblohu, hrdinové Azerothu se shromažďují pod bitevním opotřebovaný prapor a čelí Pohromě ještě jednou. Brzo svět zjistí, co to znamená způsobit hněv jednoho opravdového krále….

 

Čelili jste ohni z Blackorck Mountain, společným hlubinám děsivého Qiraji a navracejícímu vítězství, čelili jste démonům Plamenné Legii. Už teď je vaše největší dobrodružství zahájené. World of Warcraft Wrath of the Lich King (Hněv krále Lichu) přidává spoustu epického obsah k existujícímu hernímu světu. Hráči dosáhnou další úrovně síly, prozkoumávat obrovský kontinent a bojovat s dalšími hrdiny na velké úrovni, aby určili osud Azerothu. Čím víc se přibližujete k severu, tím nebezpečnější bude vaše cesta.

 

Zvládněte nekromantické síly Death Knighta - World of Warcraft první postavu.

Nový kontinent: Northrend.

Questy na 80 úrovni, získávání nových silných schopností a talentů po cestě.

Nová profese: Inscription.

Grafická úprava.

Nové dungeony a raidy.

Nové battlegroundy a světové PvP.

Budete čelit novému kontinentu Northrend, ledový trůn krále Lichu.

Přeměnte vášeho hrdinu k novému povolání na přání, včetně nových účesů a tanců.

Prozkoumejte nebezpečné nové dungeony naplněné s některým z nejsmrtelnějších kreatur - a největší poklady - na Azerothu.

 

TOPlist